Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

ЗАСУВКА ДВЕРНА

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Засувки дверні
Засувка дверна - механізм, що забезпечує утримання двері в закритому положенні без застосування ключа.  Аксесуар встановлюється на зовнішніх і міжкімнатних дверях, робить експлуатацію основного вироби зручною.  Дізнатися, що таке засувка з фіксатором, її особливості, купити товар за прийнятною вартістю пропонує наш інтернет-магазин.  Кожному покупцеві гарантовано індивідуальне обслуговування, зручна форма оплати, доставки товару та інші приємні бонуси.
Засувки для дверей - призначення
Інтернет-магазин пропонує різноманіття вибору товару.  Це Кноб ручка, прості і складні засувки, вартість яких доступна кожному замовнику.  Товар оригінальної якості і тривалого терміну служби, має гарантію виробника.
Сучасні засувки різні за розмірами і конструктивним особливостям.  Деякі аксесуари оснащені фіксатором, блокуючим дверне полотно всередині приміщення, після цього доступ в нього стане недоступним.  Такі варіанти встановлюються в санвузлі, але не виключений монтаж і на інших дверях.
Крім утримання дверей в закритому і незапертом стані ручка засувка для міжкімнатних дверей може виконувати роль роздільника опалювального і неопалюваного приміщення або шумоізоляції.
Також засувка з фіксатором показує високу ефективність в літню пору, в період постійно працюючого кондиціонера.  Щільно закриті двері стане перешкодою для протягу, забезпечить комфортну температуру в приміщенні, мінімізує ризик захворювання дітей.
Дверна клямка високої якості повинна повністю виконувати функції і мати такі особливості.
Особливості дверний засувки
Якісна Кноб ручка або інший товар з засувкою мають такі особливості:
надійність фіксації в закритому положенні дверей - полотно повинно щільно прилягати, ні постукувати, ні відкриватися при протязі або дотику до нього;
низький рівень шуму - якісна ручка засувка для міжкімнатних дверей не повинна видавати гучних звуків при відкриванні та закриванні полотен;
безперебійність роботи - пропоновані інтернет-магазином аксесуари виготовлені з якісного матеріалу, що гарантує надійність експлуатації пристрою, щоб не розчаруватися в засувці вибирайте засувку правильно, з розрахунку максимальної кількості циклів.
При виникненні проблем з вибором товару менеджер магазину готовий надати безкоштовну консультаційну допомогу та іншу підтримку.
Чому покупці вибирають нас?
Популярність і затребуваність магазину обумовлена ​​надійністю товару і різноманіттям вибору.  Товар, представлений в онлайн-каталозі оновлюється з випуском нових виробів, завжди різний, не залежується на полицях.
Співпраця з нами гарантує покупку аксесуарів відповідно до вимог та побажань клієнта.  Індивідуальне обслуговування, професійна допомога дозволяють купити товар за призначенням.
Сподіваємося, вас зацікавили пропозиції інтернет-магазину.  Зв'язатися з нами для оформлення замовлення, покупки дверних аксесуарів можна по телефону або в онлайн-режимі.  Чекаємо ваших дзвінків!

Вгору