Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

ДОВОДЖУВАЧ ДВЕРЕЙ

Доводжувач двері
Механізми для комфортної експлуатації дверних систем мають багато різновидів.  Складно собі уявити безшумне функціонування без такого пристрою, як доводчик двері.  Додатковим якістю є забезпечення в приміщення комфортної температури.  Він дозволить зберегти прохолоду в спеку і тепло в морози.
Фахівці нашої компанії звертають вашу увагу на продукцію німецької компанії geze.  Їх система для автоматичної експлуатації дверей пропонує бездоганну якість і надійність.  Торгова марка Geze з Німеччини відома вже 150 років.  Основним напрямком є ​​робота в області створення сучасних дверних і віконних механізмів і систем.
Щоб не помилитися з вибором моделі, важливо знати основні особливості цих пристроїв.
З якою силою закривається доводчик
Ключовим параметром цієї категорії пристроїв є сила, з якою вони закриваються.  Він строго відповідає всім вимогам європейського стандарту EN 1154.
На цей показник впливають дві характеристики:
 • розмір полотна двері;
 • його вага.
Наприклад, модель Geze TS 1500 доступний діапазон прикладення зусилля від 2 до 4, а TS 2000 - від 2,4 до 5.
Щоб не помилитися з вибором, рекомендуємо звернутися за консультацією до наших фахівців.  Якщо ваші двері важить 30 кілограм, то величина зусилля повинна бути не менше 2. Ширина становить 900 міліметрів - потрібно сила для комфортного закривання 3. Вам знадобиться доводчик зі значенням показника 3.
Виробник не радить монтувати на дверне полотно доводчик, якщо він перевищує максимальний розрахунковий показник.  Це пов'язано з тим, що спостерігається пряма залежність.  Чим вище рівень сили для закриття, тим з більшим зусиллям доведеться її відкривати.
Функції для комфортного життя
Доводчики Geze дозволяють зробити досить тонке налаштування.  Ця перевага дозволяє домогтися того, що доводчики, працюють злагоджено і комфортно.  Дверна система буде функціонувати в оптимально ефективному режимі.
Необхідна швидкість закривання дверей дозволяє підібрати цей показник таким чином, що можна буде відкривати конструкцію або швидко, або по-німецьки неспішно.
Дуже корисна здатність називається дохлоп кінцевий.  Вона дозволить домогтися невеликого збільшення швидкості закривання вхідних дверей на фінішує 7-15 °.  Така тактика дозволяє забезпечити її щільне закривання і гарантує, що замок надійно защелкнется.
У ряді моделей реалізована здатність зафіксувати положення дверей в діапазоні для кута розчину від 70 ° до 150 °.  Вона дарує вам додаткові переваги.  Коли треба пронести меблі через двері, ви гарантовано її не пошкодити і не подряпаєте.  Чи не постраждають ні предмети обстановки, ні саме корисний пристрій.
Коли вам необхідно доводчик двері купити, рекомендуємо модель TS 2000. Вона запропонує додатковий комфорт за допомогою функції демпфірування відкривання.
Під час процесу відкривання дверей з боку сходової клітки створюється незначний опір.  Якщо ви плануєте встановити механізм саме на вхідну, а не на міжкімнатні конструкцію, то в разі сильного вітру не відбудеться різке відкриття з подальшим ударом об стіну.  Така подія нерідко передує пошкодження важливих робочих механізмів.
Дизайн німецького доводчика
Пристрої типу дверний доводчик geze здатні вдало інтегруватися в стиль оформлення інтер'єру.
Моделі Geze TS 2000 і TS 1500 забезпечені елементами декоративного типу в різному колірному рішенні: білий, бронзовий, срібний.  Вони відразу перетворюють механізм в повноцінний елемент для підвищення естетики ваших дверей.  Якщо вам потрібен інший колір, то під замовлення кришки можуть бути пофарбовані в будь-який колір з палітри, представленої в каталозі.

Вгору