Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–15:00

0
Мій кошик
Каталог
Бажання
Додайте товари до списку бажань

ЗАМКИ ВРІЗНІ ДЛЯ ДВЕРЕЙ

Врізні замки

Сучасні механізми повністю замінили накладні замки, які використовувалися в минулому, щоб блокувати доступ сторонніх осіб до вашої квартирі, приватному будинку або офісу, і гарантувати безпеку і захист.  Це робить його ідеальними для дверей приміщень, після установки яких залишається видимою тільки манжета.  У нашому інтернет-магазині є двосистемні, додаткові і основні замки з засувкою під ручку, а також замки врізні з ручками (з циліндровим або сувальдним механізмом).

Зверніть увагу: дотримуйтесь напрямок DIN з замками: для лівих дверей DIN вам знадобиться лівий замок DIN.  У правих дверей DIN дверні петлі видно з тієї ж сторони (правої).

Якщо потрібно купити такий замок для залізних дверей, пам'ятайте, що жоден з найбільш просунутих замків не дає 100% гарантії недоторканності будинку.  Краще підберіть кілька замків для свого житла або офісу різної конструкції і типу замикаючого механізму

Особливості врізних замків

Перевагами врізних механізмів є:

Величезний рівень захисту, якщо порівнювати з навісними замками, а також секретність пристрою.

Такі замки за допомогою вертикальної металевої планки, яка називається передньою панеллю, кріпляться до вхідних дверей.  Ця особливість конструкції набагато спрощує установку або заміну конструкції.

У нашому магазині продукція є в великому асортименті.  Замок врізний вважається найбільш затребуваною групою запірних пристроїв.  Всі деталі його механізмів виготовлені з міцних і довговічних сплавів.

Особливості установки врізного замка

Замок врізний ставиться в спеціальну кишеню на дверному полотні, а засувка, ригеля блок залишаються видимими.  Він прівінчівается до полотна через вертикальну металеву планку - лицьову панель.  Ці замки забезпечують хороший захист, оскільки їх нелегко зняти, коли двері закриті.  Купити виразний замок ви можете на нашому сайті одним кліком.

Який краще купити замок

Вибір і установка сучасного механізму під двері зі сталі - трудомісткий процес.  Тому таку роботу повинні виконувати фахівець, який її зробить сам або дасть консультації.  При установці слід враховувати всілякі критерії:

  • тип кімнати або приміщення;
  • тип дверного полотна;
  • мета застосування та інші фактори, з якими добре знайомий професіонал.

Без певних знань від виконання цієї роботи краще відмовитися.

 

Уважно ознайомтеся з інформацією про товар і підберіть його за особливостями, функціями і характеристиками.

Важливо: враховуйте габарити двері і рейтинг виробника замку, так як від цього залежить термін експлуатації.

Вся продукція, представлена ​​на сайті, від відомих брендів з Італії, Туреччини і Ізраїлю, гарантує її працездатність. Виробник виробів несе відповідальність за кожне виготовлений виріб і поставляє покупцеві виключно якісну продукцію. На українському ринку добре зарекомендувала себе Mottura (італійська компанія). Її продукція обладнана змінним елементом, кількома рівнями захисту і запірним пристроєм. Моделі компанії Гардіан відносяться до четвертого класу міцності і не залишають можливостей для маніпуляцій.

Врізні замки зазвичай монтуються разом з установкою полотна.  Якщо під час проектування двері немає можливості встановити кілька замків, то можна придбати комбіновану модель.  Наші консультанти підкажуть, на які замки звернути увагу, і допоможуть визначитися з вибором потрібної моделі.

Вгору